Frock
slovensky
deutsch
english
Copyright: Olga Martschitsch
Copyright: Olga Martschitsch
Copyright: Olga Martschitsch

Profil firmy

Dovoľujeme si Vám predstaviť firmu FROCK.

Naša spoločnosť vznikla v roku 1992 s cieľom venovať sa scénickému kostýmu na základe bohatých skúseností, získaných dlhoročnou praxou pri výrobe dobových odevov v krajčírskych dielňach Slovenskej televízie, kde sa ročne realizovalo 25-30 televíznych inscenácii z rôznych historických období.

Na začiatku bola táto výroba hlavným predmetom našej činnosti, ale postupným vývojom a dopytom na trhu sme rozšírili ponuku i o zákazkové šitie na mieru. Začínali sme s malou dielňou, ktorú sme časom rozšírili a i priestory firmy prispôsobili potrebám našich klientov. V príjemnom prostredí sa porozprávame o nových módnych trendoch, poradíme, vyberieme vhodný model oblečenia.

V oblasti scénickej výroby realizujeme kostýmové výpravy pre popredných výtvarníkov do divadelných predstavení, filmu a televízie. Zvládneme módu všetkých období existencie ľudstva: cez oblečenie prostých ľudí, predstaviteľov bohatých vrstiev spoločnosti až po vojenské uniformy, baleríny a výnimkou nie sú ani štylizované kostýmy, maskoty a fantazijné rozprávkové bytosti.

Našimi zákazníkmi sú divadlá, filmové spoločnosti, televízia, reklamné agentúry, sólový tanečníci, speváci.